Május 30-án ünnepi istentisztelet keretében indítottuk útjukra ballagó óvodásainkat. Steinbach József püspök, lelkipásztor arra hívta fel a gyermekek figyelmét, hogy ha csak magunk mennénk az úton, akkor könnyen eltévedhetnénk. Jézus azonban ígéretet tett arról, hogy Ő mindvégig velünk lesz, és nem engedi el a kezünket.
A ballagó ovisok egy-egy személyes igével kaptak áldást az előttük álló útra.
Ezen az alkalmon búcsúztunk el nyugdíjba vonuló igazgatónőnktől, Rokalyné Csizmadia Margittól. Isten áldása legyen további életén!